Op 7 augustus kun je ’s nachts rondsluipen in de musea in Antwerpen. Het wordt een ware ontdekkingsreis door de tijd, met maar liefst 16 locaties die hun deuren openen. Pak je koffers, want bij het vallen van de schemering nemen de musea je mee op reis.
De musea pakken uit met tal van leuke extra’s: vertellingen, een fotoshoot, film, muziek-, zang- en dansoptredens, gezellige zomerbars, miniconcerten en performances.
AmuseeVous plant een jongerentrip langs de musea. Jonge getalenteerde kunstenaars vallen binnen in elf musea en tonen hun werk.
Kijk op www.museumnacht.be voor het volledige aanbod of raadpleeg programmafolder. Deze is gratis af te halen bij Info Cultuur op Grote Markt 13 in Antwerpen.
info en tickets
Info Cultuur: 03 338 95 85
www.museumnacht.be
voorverkoop: 7 euro (enkel bij Info Cultuur, Grote Markt 13 en www.museumnacht.be)
de avond zelf: 8 euro
jongeren (-26 jaar): 1 euro
kinderen (-12 jaar): gratis
In één nacht zestien musea bezoeken wordt moeilijk. Hou daarom je polsbandje van Museumnacht om. Tot eind 2010 geeft het je gratis toegang tot de vaste collecties van de musea.